Sorry, item "offcanvas-col1" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col2" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col3" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col4" does not exist.

Have any Questions? +01 123 444 555
EN

The Migration of Artists and Architects in Central and Northern Europe, 1560–1900

Personība mākslas procesos

Rakstu krājums angļu valodā

Sastādītāja: Anna Ancāne

Redaktori: Kristiāna Ābele, Valdis Ābols

Mākslinieks: Rauls Liepiņš (“Al secco”)

Priekšvārda tulkotāja: Stella Pelše

Rīga: Latvjjas Mākslas akadēmija, 2022. 280 lpp.

Drukātā versija: ISBN 9789934541957

Elektroniskā versija: ISBN 9789934541964

Krājumā apkopoto četrpadsmit rakstu pamatā ir 2019. gada 26.–28. septembrī Rīgā un Rundālē notikušās starptautiskās zinātniskās konferences referāti. Savus atklājumus lasītājiem piedāvā ne tikai LMA Mākslas vēstures institūta vadošie pētnieki Anna Ancāne un Eduards Kļaviņš, bet arī Konrāds A. Otenheims (Konrad A. Ottenheym) no Utrehtas Universitātes, Katrīna Vāgnere (Kathrin Wagner) no Liverpūles Houpa universitātes, Mihals Vardziņskis (Michał Wardzyński) no Varšavas Universitātes, Vendija Frēra (Wendy Frère) no Briseles Brīvās universitātes, Agņeška Patala (Agnieszka Patała) no Vroclavas Universitātes, Aiste Paļušīte (Aistė Paliušytė) no Lietuvas Kultūras pētniecības institūta, Hanss Dž. van Mīgroets (Hans J. Van Miegroet) no Djūka Universitātes, Aleksandra Lipiņska (Aleksandra Lipińska) no Ķelnes Universitātes, Alesandra Bekuči (Alessandra Becucci) no Eiropas Universitātes institūta Florencē, Saņa Cvetniča (Sanja Cvetnić) no Zagrebas Universitātes, Ruta Sārdženta Nojesa (Ruth Sargent Noyes) no Dānijas Nacionālā muzeja un Jūlija Trinkerte (Julia Trinkert) no Diseldorfas Universitātes.

Izdevums publicēts 280 lappušu apjomā angļu valodā un iespiests “Jelgavas tipogrāfijā”. Tā zinātniskās recenzentes ir Džuljeta Rodinga (Juliette Roding) no Leidenes Universitātes un Kristiāna Ābele no MVI. Krājuma veidošanā kopā ar sastādītāju un pārējiem rakstu autoriem piedalījās redaktori Valdis Ābols un Kristiāna Ābele, dizaina autors un maketētājs Rauls Liepiņš (“Al secco”), priekšvārdu tulkoja Stella Pelše.

Krājums sagatavots drukātā (ISBN 9789934541957) un elektroniskā (ISBN 9789934541964) versijā. Tas nenonāks tirdzniecībā, taču gan pētnieki, gan kultūras mantojuma, izglītības un pētniecības iestādes varēs saņemt izdevuma eksemplārus, savukārt elektroniskā publikācija būs brīvi pieejama ikvienam.

Darbu finansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds LMA īstenotajā projektā Nr. 1.1.1.5/18/I/014.

Go back

© Art Academy of Latvia Institute of Art History 2023.
Settings saved
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close