Diemžēl lapa "offcanvas-col1" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col2" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col3" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col4" neeksistē.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Žurnāls "Mākslas Vēsture un Teorija"

Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures institūts zinātnisko žurnālu “Mākslas Vēsture un Teorija” izdod kopš 2003. gada. Tas ir vienīgais akadēmiskais mākslas vēstures periodiskais izdevums Latvijas Republikā. Tā izdevēju politika ir publicēt fundamentālos pētījumos balstītus rakstus par visām vizuālās mākslas, arhitektūras, lietišķās mākslas, dizaina nozarēm un mākslas teoriju Latvijā un Baltijas reģionā. Redakcija pieņem publicēšanai arī pētījumu rezultātus, kurus piedāvā citu zemju mākslas vēsturnieki. Izdošanas biežums 1–2 reizes gadā. Žurnāls publicē rakstus latviešu valodā ar rezumējumiem angļu valodā. Tiek pieņemti raksti arī citās valodās, kuriem pievienoti rezumējumi latviešu valodā. Raksti tiek anonīmi recenzēti (nerecenzētas ir atsauksmes par publikācijām, teksti arhīva, hronikas sadaļās). Žurnāls iekļauts un indeksēts Scopus, CEEOL, CEJSH, KUBIKAT un EBSCO datubāzēs.

Galvenā redaktore: Dr. art. Elita Grosmane

E-pasts: elita.grosmane@lma.lv

Redakcijas kolēģija: Prof. Dr. art. Marts Kalms (Tallina, Igaunija), Dr. art. Rūta Kaminska (Rīga, Latvija), Dr. habil. art. Eduards Kļaviņš (Rīga, Latvija), Dr. art. Ingrīda Korsakaite (Viļņa, Lietuva), Prof. emer. Dr. fil. Larss Olafs Laršons (Ķīle, Vācija), Prof. Dr. habil. art. Malgožata Omilanovska  (Varšava, Gdaņska, Polija), Dr. arh. Jānis Zilgalvis (Rīga, Latvija), Prof. Dr. Konrāds A. Otenheims (Utrehta, Nīderlande).

Par publikāciju ētiku
Prasības rakstu iesniegšanai

© LMA Mākslas vēstures institūts 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close