Diemžēl lapa "offcanvas-col1" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col2" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col3" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col4" neeksistē.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Rīgas Doms. Arhitektūras un mākslas vērtības

Rīgas Doms. Arhitektūras un mākslas vērtības

Elita Grosmane, Ivo Simsons
Rīgas Doms. Arhitektūras un mākslas vērtības

Rīga: Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures institūts, Mākslas vēstures pētījumu atbalsta fonds 2014

ISBN 978-9934-8355-9-9

Par vienu no Rīgas dominantēm kļuvušais Doma baznīcas grandiozais būvapjoms rīdzinieku un pilsētas viesu uzmanību piesaista ne vien ar senumu, bet arī ar aktivitātēm sakrālajā, laicīgajā un mūzikas dzīvē. Tā ir viena no Austrumbaltijas reģionā agrākajām ķieģeļu būvēm, kas 13. gs. celta ar plašu vērienu. Disku ievada topogrāfiska pastaiga. Hronoloģiskā kārtībā interesenti var iepazīties ar baznīcas vēsturi, iekārtas priekšmetiem un – noslēgumā – četriem rekonstrukcijas modeļiem. Piedāvātais pētījums un materiālu vākums paredzēts plašam interesentu lokam – tūristiem, pasaules apceļotājiem, iespaidu kolekcionētājiem, izsmalcinātiem arhitektūras un mākslas pazinējiem.

Atbalstītāji: Valsts Pētījumu programma Nacionālā identitāte.

ATVĒRT PĀRLŪKĀ

Iet atpakaļ

© LMA Mākslas vēstures institūts 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close