Diemžēl lapa "offcanvas-col1" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col2" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col3" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col4" neeksistē.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures institūts

LMA Mākslas vēstures institūta zinātnieki solidarizējas ar nostāju un priekšlikumiem, kas izteikti Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrības 2023. 5. IV atklātajā vēstulē LR Izglītības un zinātnes ministrijai, LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai un Latvijas Zinātnes padomei par situācijas uzlabošanu vēstures zinātnē. Aicinot "atcelt eksakto zinātņu vērtēšanas kritēriju piemērošanu humanitārajām zinātnēm pētniecības projektu konkursos un noteikt humanitārajām zinātnēm atbilstošus vērtēšanas kritērijus", vēsturnieki rosina pārmaiņas, kas ir vajadzīgas visu humanitāro un mākslas zinātņu līdzsvarotai attīstībai.

Vēstules saturu skatīt šeit: http://www.vesturesbiedriba.lv/jaunumi/params/post/4263558/atklata-vestule-par-situacijas-uzlabosanu-vestures-zinatne

 
© LMA Mākslas vēstures institūts 2023.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close